website templates
Mobirise

Vítejte v Centru pro těhotné, v centru pro Vás!

Centrum se nachází přímo na Palackého náměstí v srdci Hořovic, v prostorách bývalého Františkánského kláštera. 


Centrum představuje prostor, který nabízí zázemí a dostatek soukromí pro Vaši přípravu k porodu.

Předporodní kurzy

Předporodní kurzy pro Vás připravuji ve dvou variantách.
1. Časově úsporná (vhodná i pro muže)
Jedná se vždy o celodenní sobotní kurz pro max. 4 páry. Čas konání: 9.30 - 16.30 hod. 
Aktuální termíny: 24.11., 8.12.2018
Cena:  1500 Kč/pár

2.  Delší  - ladící
Jedná se o šest dvouhodinových lekcí, kdy prvních cca 50 minut cvičíme, učíme se relaxovat a poznávat svoje měnící se tělo. Následně cca hodinu povídáme o všem, co k porodu patří. 
Cena:  1800 Kč
Aktuální termín, který  běží pokračuje 29.10. a trvá až do  3.12.
Následující běh:  leden/únor 2019 (14.1., 21.1., 28.1. a  11.2. 18.2,  25.2.)

Obsahově jsou kurzy stejné, dozvíte se stejné věci, ale v "ladící" variantě se do tématu lépe "ponoříte". Díky odstupům mezi jednotlivými lekcemi Vám budou témata v hlavě lépe zrát a budete do tématu porodu vplouvat jemněji a  pozvolněji. Ze zkušenosti vím, že  si také více věcí zapamatujete :)
Naopak jednorázový kurz je vhodný pro páry, protože pro muže je velmi  náročné nacházet si pravidělně šest týdnů čas.

Na kurz je vždy potřeba přihlásit se předem a to buď telefonicky (732 80 23 45)  nabo mailem (adela@porodsdulou.cz).

Individuální konzultace

Kromě  skupinových kurzů nabízím také individuální  konzultace pro ženy či páry. Rozsah konzultací si určujete sama podle svých potřeb a přání.
Konzultaci je nejlepší domluvit telefonicky nebo mailem.  

Přednášky a semináře

V rozvrhu níže naleznete  jednorázové přednášky a semináře, které v Centru proběhnou. Naleznete zde témata jako  nošení dětí - ukázky vázání šátků,  strava v těhotenství a při kojení, strava malých dětí,  kojení a další.  Přihlašovat se můžete telefonicky nebo mailem.

Prodej a ukázka nosítek KiBi

V Centru si můžete vyzkoušet a zakoupit ergonomické české nosítko Kibi. KiBi je vhodné od  cca 0,5 roku do tří let (zde už záleží na Vaší zdatnosti).  
KiBi je praktické, dobře nastavitelné, rostoucí,  takže se přizpůsobuje potřebám Vás a Vašeho miminka po celou dobu nošení.  
V případě zájmu  zavolejte a domluvíme se, kdy se chcete na nosítko podívat. O tom, jak Kibi vypadá a jak se nastavuje je video níže. KiBi má nepřeberné množství barev a vzorů a jeho cena je vstřícná - 2  650 Kč.
Nosítko si můžete na 14 dní zapůjčit a vyzkoušet, pokud se posléze rozhodnete u mne KiBi koupit, máte půjčení zcela zdarma. Pokud KiBi kupovat nebudete stojí půjčení 250 Kč.

Masáže

V centru nabízím  klasické těhotenské masáže, ale také masáže uvolňující, které jsou velmi vhodné při přenášení miminka nebo i jako  příprava k porodu v posledních dnech těhotenství. 
Těhotenská masáž -  trvá 60 minut a provádím ji po dohodě s klientkou buď "na sucho" nebo s olejem. Vždy používám jako základ neutrální slunečnicový olej. Po dohodě je možné použít  například esenciální éterický olej nebo jiný typ oleje...
Cena masáže je 500 Kč.
Uvolňující masáž -  trvá  cca. 90 minut. Provádí se v sedě a v leže na boku. Pracujeme s reflexními body a cíleně uvolňujeme tělo k porodu. 
Cena masáže je 700 Kč.
Objednat se na  masáž můžete  telefonicky nebo mailem.

Aktuální program

Vyberte si z nabídky  Centra. V případě, že byste měla zájem o něco, co v nabídce není, nebojte se mi napsat nebo zavolat a  třeba s tím zvládneme něco udělat :)

Úterý 14.11.,  18.00 - 20.00

Jak se stravovat v těhotěnství

Přednáška pro těhotné ženy, ale i pro ženy, které těhotenství teprve plánují. Dozvíte se o tom, jak pozitivně ovlivnit svoje zdraví a vývoj miminka.
Více informací a přihlášky na www.andreajelinkova.cz

Sobota 24.11., 9.30 - 16.30

Předporodní kurz pro ženy/páry

Předporodní příprava směřující k pochopení porodního procesu a seznámení s průběhem porodu. Pomůže Vám vyvořit si vlastní představu porodu a lépe se na ni připravit. Více informací zde.

14.1. - 25.2. 2019
Každé pondělí 17.00 - 19.00

Předporodní příprava a cvičení pro těhotné

Předporodní příprava, která umožňuje pozvolné přirozené naladění se na téma porodu. Dovíte se vše o přirozeném procesu porodu, o tom, co vás čeká v porodnici, o tom, jak si při porodu co nejvíce ulevot atd. Neopomeneme ani bonding, kojení a základní péči o miminko. Cvičení je pozvolné, příjemné, žádná "posilovna" :).
Přihlásit se můžete telefonicky nebo mailem.

Odběr novinek

Přejete-li si dostávat  informace o programu Centra, napište prosím svůj email

Adresa Centra pro těhotné

Palackého nám. 1546
Hořovice

Kontakt

E-Mail: adela@porodsdulou.cz       Tel: + 420 732802345

Odkazy

www.duly.cz
www.unipa.cz
www.prirozeny-porod.eu